Optomeetria eriala lõpetanud

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria eriala vilistlased

I lend 2002

Adulas, Heivi
Luberg, Kerly
Neljand, Marju
Olonen, Elo
Ots, Mari
Tigasoo, Tiina
Tomson, Regina
Veesaar, Kätlin
Väljari, Merle

II lend 2003

Aavik, Astra
Abel, Anu
Avloi, Kristi
Barantsev, Sirje
Eamets, Annika
Kallaste, Helen
Kartau, Kairi
Kink, Laire
Klais, Elena
Kriisk, Jaanika
Luunja, Kaili
Marjapuu, Rita
Meierau, Piret
Pillart, Katrin
Puusild, Moonika
Pärnpuu, Kerli
Räppo, Cintia
Salo, Inga
Soomeri, Risto
Staub, Silva
Tammel, Käthlin
Teral, Katrin
Tänav, Triin
Udras, Mailis
Vader, Kristi
Valdre, Evelyn
Valt, Margus
Vatku, Marget
Viks, Merit
Mägi, Markko
Sepp, Kairet
Urm, Annika

III lend 2004

Jerešina, Irina
Kask, Karin
Kundre, Maie
Kõoleht, Kaia
Liivapuu, Karin
Maltis, Sandra
Müür, Jana
Plaksting, Keiu
Saarlaid, Triin
Tennokene, Erika
Viin, Nelly
Ainso, Veronika
Grossberg, Gerli
Kesküla, Gustav
Mägi, Christin
Niinemets, Helen
Piirak, Aili
Sillaste , Helen

IV lend 2005

Arslamov, Piret
Grauberg, Kristi
Haidla, Eveli
Holm, Annika
Kamenev, Helen
Kameneva, Kathinka
Kesa, Sylvia
Kodusalu, Kätlin
Kukk, Kerli
Kuttšijev, Jane
Laanemets, Ehtel
Lember, Kristi
Nedogoda, Olga
Raivet, Anne-Mai
Rajang, Liisi
Rakki, Anneli
Randkivi, Heigo
Tehvan, Dagni
Tinno, Margo
Õunapuu, Merle

V lend 2006

Ints, Karin
Karask, Külliki
Kaupal, Made
Kost, Anneli
Käesel, Eve
Laherand, Kadi
Maalder, Ivi
Peebo, Margit
Port, Marta
Post, Viiva
Pärnaste, Kerli
Saks, Ruta
Sassian, Kai
Tamme, Vootele
Tohver, Helle
Vakrõõm, Iveta
Vool, Epp

VI lend 2007

Kaurit, Irja
Kruusimaa, Maria
Legodõm, Anna
Mazurchak, Elvira
Nõmm, Rainer
Paes, Liis
Parkonen, Janne
Reinmets, Katrina
Raismaa, Kadi
Rugam, Ülle
Solom, Eve
Speek, Triin
Sullakatko, Maris
Tarum, Liina
Uhharskaja, Julija
Uukivi, Mariann
Vahter, Kadi
Veedla, Merit

VII lend 2008

Biletskaja, Anna
Erismaa, Kairi
Hindpere, Celia
Kant, Karita
Kaptšuk, Valentina
Krüger, Grete
Lill, Agnes
Parv, Piret
Saar, Monika
Sarapova, Anna
Stjopina, Marina
Zemljannikov, Irina
Tarvis, Avelin
Uibo, Mirje
Villems, Triin

VIII lend 2009

Anto, Maile
Arro, Kadi
Furik, Aljona
Hallikas, Peeter
Kivi, Helica
Klemmer, Arina
Kollo, Jana
Köösel, Ave
Laks, Kaire
Puusepp, Merle
Roosioja, Kärt
Samoilova, Anfissa
Šteinbach, Sofia
Žuravljova, Arina
Tedre, Gerli

IX lend 2010

Abõzova, Anastassia
Entson, Regina
Fukaljak, Alesja
Ilves, Piia
Kalamees, Hedi
Kallaste, Kille
Kandver, Tiina
Krüger, Grüne
Leppik, Marek
Luigend, Mailys
Madison, Silja
Märtson, Kristi
Riibon, Marge
Tarkin, Kerli
Tsemenkevitš, Svetlana
Valner, Kristina
Vanaküla, Hanna- Maria

X lend 2011

Altküla, Kadri
Jõgibert, Ave
Kobernik, Jelena
Nisu, Helena
Ojatamm, Egeli
Pau, Heli
Pähn, Maris
Rostok, Mariheleen
Sabadyshin, Yaroslav
Toom, Liisi
Uusküla, Jaak
Vahtre, Mari
Õun, Meelike

XI lend 2012

Christensen, Laura (sünd. Veelmaa)
Fjodorova, Marina
Jablonski, Geidi
Kass, Kai
Kuusmann, Ketter
Lelumees, Heli
Mutso, Maila
Paas, Piret
Pajupuu, Hanna
Rand, Ann
Randii, Jana
Raudsepp, Merilyn
Reede, Marta
Tuulik, Kersti
Tõkke, Kristiina
Vanderer, (Beregech) Katerina
Väljas, Mari

XII lend 2013

Dolgopolaja, Regiina
Johansson, Karmen
Khudobkina, Jevgenia
Kits, Regina
Kritt, Kristiina
Liba, Kersten
Männiste, Eglin
Rohtlaan, Evelin
Roos, Maria
Toming, Merilin
Tühis, Eveli
Vaarandi, Birgit
Vihmann, Pille
Vimberg, Gloria

XIII lend 2014

Gorškova, Jelena
Juurma, Marit
Kell, Ülle
Kotka, Anzelika
Kukk, Kätlin
Kukk, Tiiu
Laissaar, Katti
Lauri, Katriine
Nei, Mirjam
Rasva, Eva
Riisna, Janika
Roostik, Liis
Särk, Marta
Vilimäe, Kerli
Vokk, Helena
Vorobjova, Viktoria

XIV lend 2015

Hango, Marilin
Jädal, Riina
Karbus, Karolin
Langus, Leana
Mets, Hele
Pavlova, Veronika
Piiskop, Kirsika
Stjopina, Irina
Turba, Monika
Tõnov, Laura
Vahi, Kristiina
Vigul, Jelena
Viires, Ave

XV lend 2016

Baranova, Irina
Gogoleva, Kristina
Kadaja, Martiina
Kalaidžjan, Anna
Kunberg, Gerda
Kuusk, Marjete
Oja, Mariliis
Polka, Kristina
Rahu, Leeni
Ruusalu, Kelly
Siljutina, Aleksandra
Sõmer, Liisi
Vont, Viktoria

XVI lend 2017

Jõgisalu, Lisette
Krieger, Birgit
Kuzmina, Irina
Kütt, Kristina
Lepson, Sigrid (sünd. Kuusk)
Lust, Jennifer-Judith
Männe, Elisa
Põhako, Eha
Sööt, Iris Marie
Tiidema, Kaja

XVII lend 2018

Aunapuu, Liis
Karpenko, Kristina
Lillemets, Sandra
Mäe, Carmen
Ots, Hedvig
Prans, Maiki
Rajang, Anett
Ränk, Juta
Štõrenko, Jelena
Švetskaja, Valeria
Talviste, Piret
Tammeniit, Tiit
Vanaveski, Rene

XVIII lend 2019

Arslamov, Brigita
Karlep, Merilin
Kuznetsova, Jekaterina
Marõševa, Anastassia
Piskunova, Veroonika
Rauert, Janette
Sammelselg, Tuuli
Smorodova, Viktoria

XIX lend 2020

Ernesaks, Liisa
Kivi, Maris
Koorits, Egle-Ly
Kruzman, Laura
Liba, Jekaterina
Lüüsalu, Marleen
Miilaste, Kati
Panova, Janika
Pani, Siret
Raadik, Rita
Teesalu, Evely
Villem, Geity

XX lend 2021

Jallai, Heili
Redkova, Anastassia
Räppo, Dagni
Žuravljova, Anita
Veremi, Liana
Villo, Maarja-Liis

XXI lend 2022

Arro, Silvi
Koolmeister, Kätlin
Kärbik, Mirell
Landing, Diana
Loorents, Marili
Malsroos, Mihkel
Mannima, Jana
Olesk, Silja
Randjärv, Aaret
Remmel, Gerlin Kätriin
Zeinalova, Amira

XXII lend 2023

Bauer, Anita 
Evart, Viktoria 
Grepp, Stella 
Jürgens, Riina 
Karu, Siim Sander 
Kvasnikova, Anastasija 
Lizunik, Diana 
Nurja, Lisett 
Punnisk, Deelia 
Sillaots, Hanna 
Viil, Anette 
Zapevalova, Anita 

XXIII lend 2024

Sandra Gustavson
Laura Johanson
Kelli Kõlu
Maris Laanes
Roland Liir
Kelli Maripuu
Lisell Reinmets
Anette Vanamölder
Iris-Victoria Vene
Annabel Voivoda

Riias optomeetria eriala lõpetanud

Konskaja, Jelena
Kängsep, Riina
Lepik, Eve
Lond, Edith
Lutt, Inna
Peebo, Annika
Raja, Kersti
Smirnov, Vadim
Tamm, Riin
Teras, Janna
Vilippus, Jana

Peterburis optomeetria eriala lõpetanud

Beljajeva, Galina
Nurieva, Ljudmila
Sedotova, Jelena
Tšub, Galina